BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ropliai - ne šlykščios,bejausmės būtybės.

Ūch,kaip mane pradėjo nervuoti.Turėjau būtinai sukurti šį įrašą,kad išsiliečiau.

Aš pastaruoju metu nesuprantu,kodėl visi taip nusiteikę į save nepanašius žmones ar gyvūnus? Kodėl,daugumai šuniukai,kačiukai patys mieliausi,o pamato driežą ar gyvatę ir pasigirsta ”O FŪ,TRAUK ŠITĄ BJAURYBĘ LAUK”. Kodėl,visi taip nusiteikę,prieš roplius? Dar teko girdėti pykdančią istoriją,kad žmogus pravėrė,krokodilui nasrus ir įkišo ten galvą ir pradėjo maivytis,nukrito prakaito lašiukas ir krokodilas susičiaupė ir tuo pačiu suvarė savo dantis žmogui į galvą. Žmogus išgyveno,o krokodilą užmigdė. Nors jis nebuvo kaltas. Kodėl,žmogus turi teisę išsidirbinėti,o,kad ir tas pats krokodilas vadovaujamas viskuo sučiaupti nasrų ir po to likti nužudytu.. Tas pats ir su gyvatėmis. Sako va šios agresyvios,nesiartinkit kanda iš niekur nieko. Taip nebūna! Argi Jūs būtumėte patenkinti,jeigu į jūsų namus ateitų nepažįstamas žmogus. Nei viena gyvatė nekąs be reikalo. Kad ir mūsų Angis. Tiem,kam ir kando jie buvo pažeidę jos teritoriją ar ant jos ”švelniai” užmynę.

 Bet už vis,nervina,kai ateina svečiai ir pamato Eksidiumą (mano barzdotąją agamą),vėžlius ir pradeda komentuoti,kodėl augini šitus padarus ir dar geriausiai,pradeda aiškinti,kaip jie maži būdami nuraudinėdavo driežams udegas,gi jiems visai vienodai,gi jos atauga! Drąsesni pradeda aiškinti,kad ir Eksidiumo uodega nusirauna ir dar geriausiai,pasako,kad gali parodyti. Tenka vos ne su šakute rankoje ginti terariumą. Priėję prie vėžlių aiškina,kad kažkurio iš jų draugas buvo egzotinėje šalyje ir valgė vėžlių sriubą ir bandydami ”juokauti” palygina,kad ir iš mano vėžlių nebloga sriuba išeitų. Ir pagaliau išeidinėdami dar primena,kad pabandyčiau ‘švelniai’ nurauti Eksidiumui uodegą ir kitą rytą pamatyti stebuklą,kaip ji ataugs..

Vis tik,skaudu man tokias nonesence girdėti,kai žinai,kad tie šalti padarai kuriuos augini bei globoji,nusipelnė tiek pat meilės,bei priežiūros,kaip ir šuo ar katė. Ir jie vis tiek nebeatrodo tokie šalti,kai paimi į rankas visą dieną ant akmens prasišildžiusį driežą…

 

fotografija Romanara.deviantart.com

driežius

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Ropliai - ne šlykščios,bejausmės būtybės.”

 1.   ENORCA rašo:

  D: bet gi driežiukai ir gyvačiukai tokie gražūs X3
  :

 2.   tiinara rašo:

  Tą ir noriu pasakyti. XD

  mm.. driežiukai,gyvačiukai. :3

 3.   SkyPukuotuke rašo:

  man tai nežinau, visokie driežiukų vargšiukų gaudymai ir jų kankinimas, uodegų rovimas šiurpą kelia :s Nu nebent būtum koks tai zuikis “drąsuolis” ir šiaip taip išdrįstum pasigaut kokį tai driežiuką ir jo uodegą, kurią jis tau paliko dovanų, laikyt vitrinoj, kaip maždaug savo drąsumo įrodymą.

  Ptfu. Nusišnekėjau kažką.

  Nors ir šiek tiek bijau roplių, man jie vistiek mieli, ir jų nieku gyvu neskriausčiau, nebent anie mane užnuodyt, pasmaugt ar tai suvalgyt norėtų -_-

  be to, graži nuotraukytė <:

 4.   Gabija0207 rašo:

  (+1)
  Noriu namuose žaltį auginti
  Kaip senovės lietuviai D:

 5.   ENORCA rašo:

  Anie dar tą žaltį ir nešiodavosi prie kūno ;D šilta jam taip būdavo :>

 6.   lemonia2 rašo:

  aš tai taip nesielgiu, man tavo eksidiumas labai patiko, nors pasiglamžyt ir nenorėjo :DD

 7.   Jeramy Worker rašo:

  Just wish to say your article is as amazing. The clearness in your post is simply great and i can assume you’re an expert on this subject. Well with your permission allow me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please continue the rewarding work.

Rašyk komentarą