BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Be temos’ kategorija

Grįžtu.

2010-05-23

Ėch,neapsisprendėlė aš tikra. :3

Grįžtu į savo numylėtą blogą - whosthedino.blogas.lt

Rodyk draugams

Chatroulette

2010-04-09

Ughhh… Tik nepagalvokit,kad aš kokia pervertė ar dar geriau pedobear,bet chatroulette gali būt tikrai gera pramoga,neskaitant visokių kartkartėmis išlendančių ir savo lytiniais organais besimaskatuojančių bernų.. :D

Chatroulette,tai pokalbių svetainė,kur tave sujungia su visiškai nepažįstamais žmonėmis iš viso pasaulio. Bet,pats smagumas,kad viskas vyksta su kameromis.. :D Kadangi mano kamera filmuoja blogiau nei telefonas aš pasinaudojau ManyCam programa ir tiesiog užsimečiau du paveiksliukus… Antrasis susilaukė daugiau ovacijų…uh oh.

Taigi,chatroulettei dauguma yra belenkokie pervertai… Kadangi nesiruošiau fotografuoti iš tamsos išokančio vyruko su maike,kuris pasirodė iš pradžių koks tai normalus,bet kai staigiai nusiėmė maikę ir pradėjo maskatuotis….Normalumas dingo,taigi atsirado kiek paprastesnis ir ne toks žudantis variantas parodyti,kokie pervertai kai kurie būna.

…. yeah.

Žinoma,dar sutikau vieną reperį/reperę (sorri,bet rimtai nežinau,kas ten..) Paklausiau kokios muzikos klausosi,pakrapštė žandą ir disconnectinosi..

Po to,kai visi atsijunginėjo,nes Icameplz smailas jų visiškai nebežavėjo,nutariau praėjusių velykų proga užsimesti hitlerį….

IR KAGI KAGI,OVACIJOS

Ir ausytasis Hitleris susilaukė netgi Thumbs up!

…Praėjus kokiom penkiom minutėm,visas reikalas užkniso,nes pradėjo lysti vien tik pervertai arba žmonės,kuriem Hitleris su ausimis ir killah dog nepatiko..

Bet susilaukiau ganėtinai padoraus perverto,Jis netgi paklausė ar man įdomu.. XD

But still that sux.

Aj,dar nupiešiau lemoniai L (death note) ,bet deja turiu nuotrauką be fono,nespėjau nufotografuot ir jai atidaviau… :/

Matosi dar Epic failiški braškių ala eskizai. :DDD

Tah tah for now.

Rodyk draugams

Dance cursor,dance

2010-02-08

Aptikau vieną gerą dalykiuką jūsų cursoriukui. :) Leiskit jam atsikvėpt ir tiesiog pašokti… :D

cursor dance

Rodyk draugams